Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kijött az aranyerem, jó nagy...

Kijött az aranyerem, jó nagy hurka lett, már egy hete nem tudom elmulasztani. Mit ajánlotok 28 hetes kismamának?

Figyelt kérdés
Iszonyúan fáj és kemény, nem tudom visszadugni krémmel sem. Reparon kúp + kenőcs semmit nem használt egy hét alatt. Segítsetek!
2010. máj. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert valószínű, hogy kizáródott. Ez azt jelenti, hogy teljesen kitüremkedett a végbélen kívűl, benne pangó vér. Ezzel feltétlen és sürgősen orvoshoz kell menned, mert magától már nem tud visszahuzódni. Nekem egy ilyen alkalommal 2 dl vért engedtek le onnan az ér megnyitásával. Egy darabig türhető volt aztán kb. 4-5 hét múlva műtét...
2010. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhh... ez nagyon kemény... És maga a műtét miből állt? És milyen orvoshoz kell menni? Sebészetre? Nekem egyáltalán nem vérzett még, csak kitüremkedett.
2010. máj. 11. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van proktológiai rendelés, az a legjobb. Annak híján általános sebészet.
2010. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem csak szülés után jött ki. Én Reparon kúpot használtam és nagyon bevállt!
2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Akkoriban még ez sebészeti téma volt, sebészeten is operáltak altatással. A műtétet nem részletezném, túl kellett lennem rajta. Egy biztos: nagy szerencsém volt, hogy a hagyományos, radikális műtétet választottam. A húgom azt a bizonyos "műtét nélküli egy napos" modern eljárást, amit ötször/!!!/ kellett megismételni nála. Végül nagyon sok pénzért egy jónevű prof. hozta olyan állapotba, hogy működött a végbele. Ha a hagyományos műtéti eljárást választja, megkíméli magát egy csomó kellemetlenségtől és fájdalomtól, plusz a kiújulás lehetőségétől.
2010. máj. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó választ egészíteném ki azzal, hogy a lézeres műtétet már nem ajánlják, több kárt okoz, mint amennyit használ.
2010. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!