Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kéne egy kis segítség...

Nagyon kéne egy kis segítség sürgősen. Hogyan tudnám elmulasztani? (infók lent)

Figyelt kérdés
Tegnap kerékpározni voltam. Másfél éve különböző okok miattt nem nagyon tudtam mozogni, így most elkezdtem újra tornázni, és ugyebár kerékpározni. Viszont a tegnapi kis kirándulásomtól, mára lábra sem bírok állni. A combomban az összes izmom fáj, rá se tudok állni a lábamra. :S Nagyon fontos lenne hogy délutánra rendbe hozzam. Valami tipp mivel lehetne elmulasztani?
2011. júl. 8. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

lapesetben azt mondanám, hogy pihenj és 2-3 napon belül jobb lesz, de ugye írtad délután jelenésed van...


Szerintem talán vegyél egy fürdőt és közben masszírozd a lábaid, aztán kend be valamilyen izomlazító vagy hasonló krémmel.

Pl. Fastum fél, Flector EP gél, Diclofenac-ratiopharm gél stb.

2011. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Voltarenem van itthon az jó?

És most vizesruházva van, hideg vizes ruhával az jó rá?

2011. júl. 8. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Pótold az ionokat is,ásványi anyagokat. Vagyis ha van otthon multivitaminod kapj be 1-2-t.

Lehet venni ilyen italokat is. Azt is ihatod.

Magnézium,calcium pezsgótabletta formájában.

C vitamint is vegyél be.

2011. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok

(Sajnálom, hogy nem válaszoltam előbb, nem volt időm a géphez jönni.)

Persze, jó a Voltaren! Remélem hatott egyébként és rendben ment a délutáni programod.


u.i: Jó, hogy a második válaszoló említést tett az ásványi anyagokról. Én másfelől közelítettem a problémához így erről meg is feledkeztem, pedig pl. a Mg pótlása kiemelten fontos.

2011. júl. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!