Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne ezt a viszketést...

Mivel lehetne ezt a viszketést elmúlasztani? Milyen módszert lehetne kipróbálni?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja hol elmúlik,hol visszajön.A hüvelemnél viszket.Kipróbáltam már a canestent is,1 hétig folyamatosan használtam,de semmit nem segített.Folyásom nincs,orvoshoz nem tudok eljutni.
2011. máj. 26. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi az oka annak, hogy orvoshoz nem tudsz eljutni.. mindenképp el kellene menned, mert valószínű, hogy elkaptál valamilyen fertőzést, amit ha nem kezelnek ki, akár a méhedre, méhnyakszájadra is tovább terjedhet, aminek akár az is lehet az eredménye, hogy nem lehet majd babád. Nem szabad játszani az ilyennel. Mutasd meg egy dokinak, tudni fogja, hogy mit kell rá adni. Ha mégsem tudsz elmenni hozzá, akkor vegyél a gyógyszertárban Betadine krémet és azzal kenegesd. De mielőtt pénzt költenél mindenféle krémre, ami esetleg nem hat, orvoshoz kéne menned.
2011. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül felelőtlenség lenne bármit mondani, mert több oka is lehet a viszketésnek. Muszáj elmenned akárhogy is dokihoz!
2011. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért nem tudok elmenni,mert a kisfiammal egyedül vagyok itthon,senkire nem tudom rábízni.1x van egy héten nőgyógyász,a vizsgálatra nem akarom bevinni,odakint hagyom,akkor meg üvölt.meg idegennel nem is szívesen hagyom kint.
2011. máj. 26. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel akkor sehova sem mehetsz... én nem játszanék az egészségemmel, és simán bevinném őt a rendelőbe, a vizsgálóba, akárhova.
2011. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod a gyereket mondjuk addig az egyik szomszédodra bízni? Vagy valami ismerőst/rokont/barátot felhívni, hogy addig vigyázzon rá, amíg te orvosnál vagy?
2011. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!