Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használja a Nuvaring...

Aki használja a Nuvaring hüvelygyűrűt volt aki tapasztalt idő előtti vérzést?

Figyelt kérdés
Meg csak most kedden kellene megjonnie, és csütörtök óta veszek. Tehát a gyűrű kivetele előtt.

2017. febr. 12. 11:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jav. Csütörtök óta vérzek.
2017. febr. 12. 11:42
 2/11 A kérdező kommentje:
Közben volt egy durva vírusszerű betegség, influenza vagy mi, antibiotikumot szedtem, koptetot, és még egy gyógyszert.
2017. febr. 12. 11:43
 3/11 A kérdező kommentje:
Így elkepzelheto hogy a menses ugyanúgy meg fog jönni, rendes erősségű lesz és eltart a következő gyűrű berakasaig ahogy szokott? Az már így 10 nap lesz.
2017. febr. 12. 11:45
 4/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek befolyásolhatják és így elveszítheti a hatását, aminek a következménye a vérzés.

Valószínű a megszokott időben is megjön és gyűrű felhelyezésig eltart.

Ha viszont a következő gyűrű alatt is lesz vérzés idő előtt akkor dokival kell beszélni már, tehát ha 2x egymás után ismétlődik a gond.

2017. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megjonni már nem fog újból mert azóta is tart. De akkor ez egy jó hosszú lesz. :( az orvosnak mellesleg mondtam mi a szitu..hogy gyűrűm van. Elvileg nem kéne hogy gyengitse, úgy tudom a gyűrűnel nincs felszívódási zavar.
2017. febr. 12. 23:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha ismétlődik akkor gondolom a hormonnal van gond, nagy valószínűseggel leallok vele, semmi esetre sem szeretnék tablettát.
2017. febr. 13. 00:01
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennél több hormont nem akarok magamba tömni ráadásul a tabletta meg rosszabb, meg kényesebb és kiszámíthatatlan.
2017. febr. 13. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:

A felszívódási gond nem is lenne, viszont 2 fajta antibiotikumon kívül a többi is semlegesíti ezt mert a májban történik ennek is a feldolgozása, ugyanúgy gyorsabban dolgozza fel a szervezet ilyenkor az ösztrogént, kevésbé de terheli azt is.

A tablettát én se szerettem sőt pattanásos lettem több fajtától :(

2017. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg jó hogy megkerdeztem.. :)
2017. febr. 14. 10:44
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem az első egy hónapban folyamatosan megvolt... a másodikban még fent volt a gyűrű, de az utolsó előtti nap megjött, a harmadik hónapban állt be... viszont 6 kilót fogytam tőle 3 hónap alatt ( már másodjára ) szóval lecseréltem. A mostanitól folyton hányok, és hisztis vagyok, de semmi probléma... a hiszti tényleg fantasztikus fogamzásgátló :)
2017. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!