Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végeleges szőrtelenítés...

Végeleges szőrtelenítés villanófénnyel. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

[link] itt találtam szőrtelenítést garanciával. A gondom, hogy PCO-m van. Pajzsmirigyem rendben és bár gubancos a menstruációm, mégsem találtak a vérvételné problémát a hormonjaimnál.

Szinte mindenhol szeretném szőrteleníteni. Láb, bajusz, teljes intim, alkar, hónalj, has egy része.

A nyakam is szőrös, gyantáztatni szoktam. Ha leszőrteleníttetem villanófénnyel, akkor előtte le kell borotválni. Mi van, akkor, ha leborotválom és nem használ a kezelés a borotvától pedig még erősebb lesz a bajusz és a nyak...

A nagynéném 200ezer ft-ot költött a nyakára és semmi eredménye nem volt, bár ott nem vállaltak garanciát...


2010. máj. 7. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok a "lézeres". Néhány fontos tény:

1. Aki nem próbálta, annak szerintem ne higgy, hogy milyen, meg hogy mikor és mi nő vissza.

2. Akinek tényleg indokolt, vastag, sötét szőre van, annak használ a leginkább, az kopik ki a leghamarabb. (általában ilyen a lábszár, bikinivonal - ezen a kettőn két kezemen meg tudom számolni hány szál szőr nő)

3. Bármikor, télen is olyan állapotban van a lábam, hogy bárkinek meg merem mutatni, nincsenek rajta pöttyök, amik egy esetleges szőrtelenítés után látszanak/fájnak. Semmitől nem lett ilyen szép a bőröm.

4. Akinél indokolt, nyilván nem csak lábról beszélünk, csak most így a legegyszerűbb leírni.

5. Első körben csináltass egy próbát, legalábbis lézernél így van, bemész és egy ponton kipróbálják rajtad, elmagyarázzák hogy működik. Te egyrészt látni fogod milyen a hatása, másrészt érzed milyen érzés (nem kellemes). Próbál ki a villanófényt is, és úgy dönts, ha bizonytalan vagy.(((Én a MonaLisaba járok Bp-en)))

6. Nem lesz olcsó, többször vissza kell menni.

Ja, és nem lehet napozni, minél fehérebben menj el még nyár előtt.

Remélem jól jársz vele.

2010. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!