Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végeleges szőrtelenítés...

Végeleges szőrtelenítés villanófénnyel. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

[link] itt találtam szőrtelenítést garanciával. A gondom, hogy PCO-m van. Pajzsmirigyem rendben és bár gubancos a menstruációm, mégsem találtak a vérvételné problémát a hormonjaimnál.

Szinte mindenhol szeretném szőrteleníteni. Láb, bajusz, teljes intim, alkar, hónalj, has egy része.

A nyakam is szőrös, gyantáztatni szoktam. Ha leszőrteleníttetem villanófénnyel, akkor előtte le kell borotválni. Mi van, akkor, ha leborotválom és nem használ a kezelés a borotvától pedig még erősebb lesz a bajusz és a nyak...

A nagynéném 200ezer ft-ot költött a nyakára és semmi eredménye nem volt, bár ott nem vállaltak garanciát...


2010. máj. 7. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy a ez a módszer is csak pár évig hatásos, utána visszanő a szőr.

Szerintem azt kellene kideríteni, hogy mitől alakult ki nálad a fokozott szőrnövekedés, mert ha az okát megszünteted, akkor elmúlik. Ha PCO-s vagy, akkor kezd a dolgot a nőgyógyásznál.

2010. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy növeli a bőrrák kockázatát, bőrgyógyászok nem ajánlják. Te tudod... Én biztos nem csináltatnám meg... Ráadásul rohadt drága.
2010. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
voltam már endokrinológusnál, nőgyógyásznál. senki nem csinál semmit... amikor megvolt fél évig, akkor kikapartak, azt mondták rendben leszek. nem lettem. utána 3 hónapos hormonkezelést írtak fel, azt mondták, hogy ettől tuti meggyógyulok. hát ez sem jött be...
2010. máj. 7. 23:58
 4/11 anonim ***** válasza:
De a villanófény nem old meg semmit... Inkább menj el egy normális nőgyógyászhoz, szedj fogamzásgátlót, van, ami pont PCOS-nél ajánlott, illetve ha minden kötél szakad, laparoszkópos úton is hozzá lehet nyúlni a petefészkekhez.
2010. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

El az eljárásról tudok neked írni: Én belevágtam, de nem villanófénnyel, hanem lézerrel. A villanófény nem végleges, a lézeres igen. Illetve hát mondjuk 95%-ban mert a bőr arra van ugye beprogramozva, hogy szőrt növesszen. De akinek komoly problémája van vele, nekem is az volt, annak megéri. Nekem egyrészt nagyon látszott, és míg egy csomó dolgot el tudsz magadon takarni, az arcod nem. Egy nőnek pedig ha bajusza van, csak az tudja milyen szar, akinek van/volt....másrészről pedig folyamatosan be voltak gyulladva a szőrtüszők. Mindegy mit csináltam,borotva, gyanta, gép, krém, tök mindegy, tele volt a lábam, bikinivonalam nagy gubacsokkal.

Most ott tartok, hogy egy évben 2X borotválom a lábam, a bikinivonalam soha, csak alul nő vissza még de az is kicsit. Leírhatatlanul felszabadultam. Hogy én nem tudtam soha jól érezni magam, nyáron mindig hosszú gatya, utáltam a strandot, és naponta kellett felügyelnem a szőreimet.

Ja, és a semmilyen káros hatása nincs a bőrre, és orvosok kezelnek, akárki nem végezheti a kezelést.

2010. máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben nagy divat lett a szőrtelenités. Azzal egyet tudok érteni, hogy a hónaljból, szemöldök, bajuszt kiszedesse az ember, de a többi helyen ugy szép ahogy isten megadta. Férfiaknál pl. el sem tudnám képzelni a mellüket szőr nélkül, az ugy férfias.
2010. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha csak divatból kellett volna megcsináltatnom....
2010. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem, Inkább a Villám!
2010. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a végleges amúgy is kb 6-8 hónapig végleges, aztán újra elkezd pihésedni és ki is nő egy idő múlva..
2010. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
állítólag 6-8 évig végleges, utána 1-2 szál nő vissza. nem? Az a lézeres technika érdekelne, amiről az egyik hozzászóló írt... köszi.
2010. máj. 11. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!