Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnám megsürgetni?

Hogyan tudnám megsürgetni?

Figyelt kérdés

Nemsokár utazok Londonba és a busz amivel megyek nem áll meg annyiszor ahányszor az nekem ilyen helyzetben jó lenne. Ha előrébb tudnám a mensimet hozni 4-5 nappal akkor nyugodt lennék!

Valami praktikat szeretnék kérni! Milyen módszerrel tudnám előréb hozni a menstruációmat?



2017. febr. 2. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

1 millió ilyen kérdés volt már és 1 millió válasz, hogy nem lehet megsürgetni vagy késleltetni a menstruációt.

Neked kell alkalmazkodnod a testedhez, nem a tested fog hozzád

2017. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt ha ezeket kipróbálod: rozmaring teában vagy meleg vizes fürdőben, vörösbor, aviva torna és a C-vitamin hanyagolása, mert az késleltetésre jó.

Ezek nem használnak mindenkinek, előrehozni pl. én se tudom, csak késleltetni a C-vitaminnal. Gondolom azoknak sem segített akik váltig állítják, hogy az égvilágon semmivel se tudod befolyásolni... De egy próbát megérhet. Mindenkinek máshogy reagál a szervezete.

2017. febr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!