Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sürgős a dolog. Ma jött meg a...

Sürgős a dolog. Ma jött meg a havim de 3 nap múlva megyünk tengerpartra nyaralni. Miként tudnám megsürgetni, hogy gyorsabb lefolyású legyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megsürgetni nem tudod, de használhatsz hüvelytampont, ha fáj, akkor valamilyen görcsoldót, és nyugodtan bemehetsz vele a tengerbe.
2009. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ma, meg 3 nap, az már a negyedik. Marad legjobb esetben is 1-esetleg 2 napod, hogy teljesen tiszta legyél, addig akár szoktathatod is magad a naphoz, pancsolhatsz kicsit, nem ajánlanám a fürdést, nem tudom mennyire vagy érzékeny, de a tengerviz nem meleg, én nem adnék esélyt egy esetleges gyulladásnak. Menstruáció ideljén alapból sokkal érzékenyebbek, fogékonyabbak vagyunk, legalábbis a saját tapasztalatom ez. Inkább várd ki, és utána nyugodt vagy!
2009. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én tamponnal szoktam megoldani a dolgot
2009. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak nehéz türelemmel lenni, mert nem minden nap jut el az ember Egyiptomba.... ráadásul ott is hőség van és csak a vízben lehet kibírni:( Rendesen szedek gyógyszert és 27-e táján kellett volna megjönnie, szóval ez így meglepett.
2009. júl. 19. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátlótól maximum 3-4 napig tart. Nem tudom, te milyen régóta szeded, de szerintem 3 nap múlva már alig lesz meg... Ha pedig nem, akkor tampon, ahogy azt az előttem szólok is javasolták már.
2009. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kicsit gyorsíthatsz a lefolyásán, ha sokat mozogsz, biciklizel, tornázol...Ilyenkor hamarabb kiürül a vér a szervezetedből, mivel sűrűbben húzódik össze a méhed. Nekem bevált.:)
2009. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Két dolgot lehet tenni vagy tovább szedi az ember a gyógyszert vagy ha mondjuk összesen 3-4 szem maradt akkor azokat egyszerűen nem kell bevenni, és így 3-4 nappal hamarabb jön meg. Nekem bevállt az utóbbi. Felhívtam a nődokimat és ő azt mondta semmi mellékhatása nem lesz ha nem veszem be az utolsó szemeket...megjött 3 nappal hamarabb és nyugodtan élvezhettem a tengert. Annyi csak hogy ehhez a naphoz viszonyítva kell majd elkezdeni a következő levelet. Én kipróbáltam, semmi bajom nem lett.
2009. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!