Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most menstruáció vagy nem?

Ez most menstruáció vagy nem?

Figyelt kérdés

Pénteken a suliba barnáztam, Mondom oké, megjött, pedig jövő hét szerdán kellett volna. Tegnap is barnáztam, meg egyszer jött vér, illetve valami fekete, ami nem tudom mi az. Ma is csak barna. Ilyen még nem volt, mindig egyből véreztem, sosem barnáztam. Akkor ez most mensi vagy nem?

Én attól félek, hogy ez lesz pl 3 nap utánna meg rendes, 7 napos vérzés. Ez lehetséges és ez egyátalán mi?


Ha szüksérs, 1,5 éva van meg, egy év utan beállt.



14/L



#menstruáció #barnázás #vér #menzesz #barna fogyás #fekete valami
2017. jan. 29. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet aranyer is.
2017. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Mindenki barnázik a menszesz előtt ez jelzi hogy megfog jönni.
2017. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet felfáztál..Nálam volt olyan hogy rendesen megjött 2hétre rá csak barna folyás volt rá 2 hétre megint rendesen megjött. 1.5hó alatt 3x jött meg. Fürödj meg kamilla teába (filteresbe). Pár napig fürödj abba.
2017. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Aranyér nem , mert ez előröl jön.


Kedves második!

Én sosem barnáztam, bármilyen meglepő.


Kedves harmadik!

Szerintem ez mensi. De nem vagyok benne biztos.


Szerintetek?

2017. jan. 29. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Próbáld ki a kamillát szerintem. Nekem jó volt. Ha nem múlik,és nem tudod mitől van menj nőgyógyászhoz,ő jobban fogja tudni mint mi :) Vagy bármi fertőzés (illemhelyeken pl. könnyen elkapható)

2017. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi

Néha véres, néha sima barna. Akkor ez nem mensi csak barnázás? Ezt ne számoljam a mensi napjaijoz?

2017. jan. 29. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!