Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy lehet a baj? Nagyon félek

Nagy lehet a baj? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Szilveszterkor vesztettem el a szüzességem a bátommal. Azóta csak 4x szexeltünk. Viszon a negyediknél az történt, hogy a kelleténél is jobban fájt. Aztán vérzett, de csak egy keét csepp. Majd délután is volt egy két csepp... Korábban nem fordult elö. Lehet ennek komoly következménye? Kérlek segítsetek, nagyon félek
2017. jan. 24. 20:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem történt még ilyem, amikor elvesztettem picit idősebb voltam és komolyabb is.

mi is persze védekeztünk, de szerencsére nem vérzett, és utána se volt gond :)

nekem akkor szokott fájni a szex, ha nem elég nedves ott lent, de amúgy máskor nem


de ha mindig fáj és vérzik amikor együtt vagytok, akkor menj el orvoshoz, majd a kedves barátod óvatosabban csinálja és figyeljen oda :)

24 l

2017. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!