Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy lehet a baj? Nagyon félek

Nagy lehet a baj? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Szilveszterkor vesztettem el a szüzességem a bátommal. Azóta csak 4x szexeltünk. Viszon a negyediknél az történt, hogy a kelleténél is jobban fájt. Aztán vérzett, de csak egy keét csepp. Majd délután is volt egy két csepp... Korábban nem fordult elö. Lehet ennek komoly következménye? Kérlek segítsetek, nagyon félek
2017. jan. 24. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Téged aztán jól megkettyintett...

Egy állat a pasid!

2017. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Valószínű csak hámsérülés, de szólj neki hogy legyen óvatosabb! Több előjáték, ha kell síkosító és gyengédebb legyen mert hosszútávon az ilyesmiből gyulladás, fertőzésveszély és egyebek lehetnek ami nem kellemes!
2017. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a neveden nagyon jót kacagtam :D

mond csak, és hány éves vagy?


amúgy nem hiszem hogy baj lenne...csak egyszerűen fájt, megesik

2017. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Védekeztetek? Mert ha nem, akkor gratulálok kismama, ez már a beágyazódási vérzés. Gyorsan vegyél egy tesztet.
2017. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"a neveden nagyon jót kacagtam :D"


Pasi gyanús a név :D

2017. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5# válaszoló,

hát nem tudom :D lehet hogy csak gyorsan kitalált egy nevet vagy nem tudom mi XD

vagy csak a pasija írt a csajnevében

2017. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Név ide vagy oda, tényleg jól esik hülyeségekkel riogatni szerencsétlent? A beágyazódási vérzés nem szex után közvetlenül van, ráadásul többször is, hanem 10 nappal azután, hogy megtermékenyül a petesejt. Idióta!


A kérdező vagy a barátnője meg menjen el orvoshoz, és nézesse meg, mitől vérzik, mert a rendsezres vérzés szex után nem vicces.

2017. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a kelletenel is jobban fajt??? Egyaltalan nem nornalis az se, ha egyaltalan faj! Szex utani verzes meg elrg sokszor mehszajseb, amivel nogyogyaszhoz kell menni, ha nem akarsz rakos vagy meddo lenni. Azert nem mondanam ra, hogy hamserules, mivel irtad, hogy meg delutan is verzett.
2017. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Heteském, ha már ilyen kedvesen megszólítottál, akkor beszéljünk.


Név ide vagy oda, tényleg jól esik hülyeségekkel riogatni szerencsétlent?

Riogatni? A védekezés nélküli szexből lesz a gyerek, nem tudtad?


A beágyazódási vérzés nem szex után közvetlenül van, ráadásul többször is, hanem 10 nappal azután, hogy megtermékenyül a petesejt.

És te honnan tudod, hogy hány napja volt az utolsó aktus? Ott voltál?


Idióta!

Köszönöm, hogy bemutatkoztál, csak személyesebb így :)


Krisztina

2017. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok és lány :Dd a nevem pedig.. Csak gyorsan kitaláltam . igen védekeztünk.

Akik a válaszokat írták: Veletek történt már hasonló?

2017. jan. 25. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!