Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem akar megjönni! Mit tegyek?

Nem akar megjönni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 napja késik. Ittam már vörösbort és cickafark teát de semmi jele annak, hogy megjönne. Cickafark tea hatására fehér darabos váladék jön ki, ilyet még nem tapasztaltam.

2016. dec. 28. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

utolsó 5 menzeszed első napja?

szex volt?

egyéb tünet?

2016. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Élsz e nemi életet?Mióta menstruálsz? Ezej fontos infók! Nem voltál beteg mostanság,szedtél e esetleg antibiotikumot?
2016. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Csinálj sok felülést, mély guggolásokat, ugrálj.

És ne stresszelj hogy miért nem jön meg, mert attól is késhet.

2016. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Húzd be az alhasad nagyon erősen kb 5-10 mp-ig majd engedd ki

Ezt ismételd meg párszor

(Nekem bevált, álltalában fél napra rá meg is jön)

2016. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

21 vagyok!

Felfázásom volt a napokban, nyáron petefészekre fáztam fel és most is de már elmúlt a fákdalom.

az előzőm 30.án múlt el, de már vagy 3 hónapja kereken mindig 4 nappal korábban jött meg, most meg késik 6 napja.

Vasárnap voltam együtt a párommal, megszakításosan, de bennem nem ment el, időbe vette ki.

2016. dec. 28. 21:52
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nézd! Tudom hogy ezt sokan sokszor elmondták már de a megszakítás nem védekezés.Feltételezem hogy máskor is voltatok már így együtt a pároddal ami nem zárja ki a terhességet sajnos/nem sajnos.Szerintem csinálj egy terhességi tesztet biztos ami biztos.Őszintén én is így " védekezek" a párommal de mondjuk nálunk nem is lenne baj ha becsúszna a pici.Viszont ez nálunk működik már 4 éve de hallottam már olyanról is akinek így jött össze a baba.
2016. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, tudom tisztába vagyunk vele. De akkor is már 3 napot késett,nem tartom esélyesnek,hogy az legyek rá 3 napra mikor se ovuláció se semmi közelébe nem vagyok. ha tesztet csinálok is korai lenne még, de persze ha a héten se jön meg biztos csinálok egyet.
2016. dec. 28. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen értem arra gondoltam hogy legutóbbi eggyüttlétetek elött ha voltatok együtt így megszakításosan akkor van rá minimális esély.De azért fogadd meg a tanácsokat amiket írtak :) nekem mikor nem akart megjönni az ugrálás meg a felülések jöttek be :) majd írj hogy mizu van :) utolsó voltam.
2016. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írd már le, hogy mikor volt az elsőző 4-5 menzeszed első napja! Szerintem, nem számolod jól a ciklusaid
2016. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor volt az első úgy :$ írok persze!


Szeptember 1-9ig

Október 4-10-ig

November 1-5-ig majd 24-30-ig 4 nappal korábban jött meg

Decemberben meg 22.-en következett volna.

Androidos menstruációs naptárat használok.

2016. dec. 29. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!