Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni? Ezek...

Miért nem akar megjönni? Ezek a tünetek már arra utalnak hogy hamarosan meg fog jönni már?

Figyelt kérdés
6éve menstruálok, de sose napra pontosan jön meg, előző hónapba 24napra jött meg, azelőtti hónapban késett 2 napot, most megint késik, de már 3at.. viszont már 1 hete fura tüneteim vannak, keddig nagyon magas volt a livbidóm alig birtam magammal, azóta is rámjön néha de jellemző a jó-és rossz kedv váltakozása, ingerült vagyok, egész hónapba stresszes voltam, keveset alszom, lehet ezért késhet? terhesség kizárva.
2015. szept. 25. 16:49
 1/3 lany188 válasza:
A libidó növekedése és a hangulatingadozás elvileg jelzi, hogy meg fog jönni, szóval ne aggódj.
2015. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyre depisebb a hangulatom és a fejem is fáj már..
2015. szept. 25. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
3 nap miatt igazán nem éri meg ügyet csinálni. Egyszer-egyszer egy hét vagy több késés is becsúszhat. Akkor is, ha megvannak a tünetek, és "bármikor megjöhet", nem biztos, hogy nem vár még x napot. Nekem is rendszeres a menstruációm, de azért időről időre eljátszott már velem egy-két ilyet.
2015. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!