Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés
Mar vagy 3-4 honapja feherfolyasom van.Tegnap hirtelen azt hittem hogy megjott mert olyan volt mint a ver csak kicsit halvanyabb.Nem vagyok felfazva se.Egyre gyakrabban faj az alhasam meg elkezdtem szorosodni,elkezdtek noni a mellem is.Nem vagyok kover se tul vekony 161 cm vagyok 45kg.Nem tudom mi lehet a baj...:/ Az osztalyba mar mindenkinek megvan csak egy lanynak nincs meg rajtam kivul.De oneki is meglessz hamarosan..:(( Nekem csak evekkel kesobb fog megjonni? 12/L :"(

2015. máj. 5. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmiről sem maradtál le, ez nem verseny! Ismerek olyan lányt, aki csak hazudta, hogy megjött, félt, hogy kinevetik. Ez genetika is, van akinek előbb, van akinek később jön meg. Nyugi.
2015. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Boven időben vagy, kesobb is megjohet... Mi a fene, menstrualo verseny van az osztályban? Szard mar le.

Nem is értem, minek kell ezen stresszelni :D

2015. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

17 éves korig teljesen normális ha megjön.

Nekem 17 és fél évesen jött meg, 2 gyerekem van és abszolút egészséges vagyok.

2015. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen mit akarsz még? Miért lenne bármiféle bajod?

Inkább az a gond ha 12-14 éves lányok ivarérett korba kerülnek úgy, hogy a fejlődésük még távol van a befejezett, véglegestől!

Ne idegeskedj, 17 éves korig teljesen normális, bármikor is jönne meg.

Amúgy én is gyanítom hogy néhány lány füllent nagyokat...

2015. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!