Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a hüvelygombámra canesten...

Ha a hüvelygombámra canesten kúpot és krémet használok, a párom (mert el kapta sajnos) a krémet hazsnálja, az elég hogy elmúljon és ne fertőzzük vissza egymást?

Figyelt kérdés
És a tünetek elmúlása után hány napig kell még kezelni,ha kell egyáltalán?
2010. ápr. 30. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég a krém is.

A fiúknak is legalább 3 napig kell kezelni magukat, mint a lányoknak.

Én 4-5 napot szoktam mondani a páromnak, az a biztos. (sajnos nálunk már többször is előfordult).

Ha biztos akarsz lenni akkor a kezelés után még kb 2 napig figyeljetek oda szeretkezésnél, hogy ne fertőzzétek vissza egymást.

Legalábbis nálunk ez vált be.

2010. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem elmúlik mindegyikőnkenk.

2010. ápr. 30. 14:15
 3/5 anonim válasza:
Engem is érdekelne ez a Canesten kúp és kenőcs,mert sajna úgy tűnik,nálunk is enyhe gombás fertőzés van.Nőgyógyásznál voltam kenetvételen,de eredményt még nem tudok.A tünetek viszont arra utalnak,valami nem okés.Te hol vetted a Canestent?Orvos irta fel?
2010. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akármelyik patikában megkapod vény nélkül.
2010. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vény nélkül kapható.

A kombi kb 2200 ft,de külön a 6 kúp 785 ft volt,mert krémem van,de nem tudom a krém külön mennyi szóval nem tudom hogy egybe vagy külön-külön éri e meg megvenni.

2010. ápr. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!