Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A stressz miatt van vagy...

A stressz miatt van vagy lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Hat napja voltunk együtt barátommal (havi elmúlása után két nappal), előtte még nem voltam senkivel. Védekezés megvolt gumival (durex) és nem volt semmi probléma vele, tehát nem szakadt el és elég hamar fel is került. Azóta viszont nagyon izgulok hogy mégis lehet valami baj történt, ma nagyon rosszul voltam, és fel is vagyok fázva kicsit, de lehet hogy ez csak a stressztől van? Eléggé sokat kell teljesítenem mostanában, de nem szokott probléma lenni nálam a stressz, de most nagyon izgulok.Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 24. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
6nap alatt nem lehetnek tüneteid, ugyanis 10nap a beágyazódás, utána kezd el termelődni a hCG hormon és idő mire ez pl rosszullétet okoz, 10-14nappal az aktus után tesztelj hogy megnyugodj, de valószínű csak parázol és produkálja a szervezet a tüneteket. Stressztől akár hányni is lehet, tehát a gyomorideged is okozhat rosszullétet.
2016. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű így a terhesség.
2016. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!