Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti ki hagytok 7 nap pihenő a...

Ti ki hagytok 7 nap pihenő a fogamzásgátló levelek között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy ti a fogamzásgátló levelek között hagytok ki 7 nap pihenőt? Azért érdekel, mert mindegyik nőgyógyász mást mond. Illetve az lenne még a kérdésem, hogy nektek is be vannak durranva a melleitek a szedés alatt és érzékenyek ? Előre is köszönöm!
2016. nov. 1. 18:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekem is ebben a 7 napban szokott meglenni... Köszönöm a segítséget!:)
2016. nov. 1. 19:56
 12/20 A kérdező kommentje:
Azt szeretném még kérdezni, hogy ha 3 hónapig kihagytam a szünetet, de most kezdtem új adagot, akkor simán csak ne hagyjam ki a 7 napot?
2016. nov. 1. 20:00
 13/20 anonim ***** válasza:
Én olyan szedek, ami 28 db-os, az utolsó 4 bogyó placebó, tehát hatóanyag mentes, nem szoktam 7 napot kihagyni és mindig rendesen megjön a 4 bogyó szedése közben.
2016. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi a neve annak amit szedsz? Csak mert így tudunk nagyon pontos választ adni! :)

Minden egyes levél között kell 7 nap amennyiben 21 szemes a csomagolása. Ha 28szemes akkor nem kell semennyit se hagyni, mert a placebo alatt megjön, de ez benne van a csomagolásban, folyamatosan kell szedni őket.

2016. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 28 darabosban is 21 tablettában van a hatóanyag, a többi hétben nincs. Úgyhogy ezeket akár ki is hagyhatod,de arra oda kell figyelni,hogy ne keverd össze őket,csak az utolsó 7-et hagyhatod ki.
2016. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Rezia nevezetű gyógyszert szedek. Köszönöm a segítségeket, hálás vagyok érte! :)
2016. nov. 2. 18:42
 17/20 anonim ***** válasza:
Ennél nem kell 7napot hagyni, különben nem véd! A 4 placbo alatt kell megjönnie, és ennél úgy megy hogy beveszed mindegyik szemet és kezded is a következő levelet, a 4 zöldet nem kötelező bevenni, de szedéskönnyítő, így nem esel ki a ritmusból.
2016. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem véd?
2016. nov. 4. 13:21
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha 7 napot hagysz ki miközben csak a 4 szem zöldet kell bevenni akkor semennyire nem tud védeni mert egyáltalán nem így kell szedni.
2016. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Többet nem hibázok, csak most eléggé félek..:(
2016. nov. 7. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!