Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti ki hagytok 7 nap pihenő a...

Ti ki hagytok 7 nap pihenő a fogamzásgátló levelek között? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy ti a fogamzásgátló levelek között hagytok ki 7 nap pihenőt? Azért érdekel, mert mindegyik nőgyógyász mást mond. Illetve az lenne még a kérdésem, hogy nektek is be vannak durranva a melleitek a szedés alatt és érzékenyek ? Előre is köszönöm!
2016. nov. 1. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ki kell 7 napot hagyni.
2016. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én kiszoktam hagyni, viszont a nőgyógyászom azt mondta, hogy nem kell. Unokatesóm nőgyógyásza azt mondta, hogy ki kell.. Ezért kérdeztem :)
2016. nov. 1. 18:23
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Én sosem hagytam még ki 7 napot egy levél után sem. Nőgyógyász sem mondta, pedig több dokinál is voltam már. A gyógyszer leírásában sem szerepel.
2016. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:a gyógyszer leírásában is szerepel (mindegyikben), hogy ki kell hagyni a 7 napot!
2016. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2016. nov. 1. 18:42
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj... ha nem hagysz huzamosabb pihenőt akkor nem jön meg állandóan, nem tisztulsz stb. Bár kétlem hogy legalább pecsételő vérzés úgyis lenne. Néha néha egy hónap belefér szünet nélkül (nyaralás, vmi jeles alkalom...) ha nem akarod hogy megjöjjön, de amúgy nagyon nem egészséges!
2016. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fogamzásgátló mellet van 7 nap szünet,de léteznek olyanok is,amelyek között nem kell hagyni. Amelyik között ki kell hagyni, azt eleve 21 darabosnak csomagolják,amelyik között nem az 28 darabos. De ilyenkor a 7 darabot más színnel jelölik,mert azokban nincs hatóanyag és azért találták így ki,mert vannak olyanok,akik nem tudják pontosan követni (pl. elfelejtik),hogy mikor kell elkezdeni a következő 21 darabot.Ha tied 21 darabos,akkor haggy ki 7 napot,ha nem akkor szedd folyamatosan,de figyelj oda,hogy mikor melyiket veszed be.
2016. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

gondolkodtam kedves válaszoló!:)

Utolsó: 28 naposat szedek, de én mindig hagyok szünetet. Unokatesóm ugyanolyan gyógyszert szed, mint én és neki mint már említettem a nőgyógyásza azt mondta, hogy hagyjon ki. Szóval ezért tettem fel a kérdést. Lehet belőle problémám, ha kihagyom a 7 napot? (Bunkó válaszolók kíméljenek!)

2016. nov. 1. 19:06
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, h lehet e gond...

Nekem pl ebben a hét napban szokott megjönni. 21 dbos.

2016. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Pl szoptatás mellett szedhetőnél (pl cerazette) sem kell kihagyni egy napot sem.

Ha 21 naposat szedsz hagyd ki ha 28 naposan akkor ne.

2016. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!