Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg+gondolat elterel...

Mikor jön meg+gondolat elterelő dolgok?

Figyelt kérdés

11(mindjaárt 12) vagyok tudom ,hogy van időm de az osztályból egy csomó mindenkinek megjött.Nekem olyan 1hónapja van folyásom ès azt mondják,hogy 1-2 èvre rá jön meg.Ez feltètlenül igaz? mert görcsöltem órán(fájt de nem tudom,hogy amiatt e),ès oszitársam mondta,hogy neki fehèr folyas utan nem sokkal jött meg.Ès azt mondta,hogy lehet ,hogy nekem is fog.

A másik kèrdèsem pedig az,hogy mivel tudom elterelni a gonolataim tudom beteges,de csak ezen jár az eszem?Köszi a válaszokat előre is!:)



2016. okt. 16. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd pár év múlva visszagondolsz erre és rájösz, nem értékelted eléggé, amikor még nem volt meg :) Nincs veled semmi baj, még teljesen normális, hogy nem jött meg, valamint nem mindenki ugyanolyan. Van, akinek a folyás után szinte rögtön, van akinek évek után.
2016. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban pár évre rá szokott megjönni,ha már barnás is lesz benne az alvadt vér...akkor már megjött.
2016. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fel kéne fogni, hogy a tested nem óramű, attól, mert a jucikának már megvan, neked ahhoz semmi közöd biológiailag, em leszel tőle "nagylány", mint ahogy ezt szajkózzák. Nem leszel tőle érettebb meg felnőttesebb, csak annyit jelent, hogy már teherbe eshetsz, havi 4-7 napot vérzel meg görcsölsz és baromi kellemetlen tud lenni.

A kis osztálytársnőid hiába menstruálnak, ennyit se tudnak, szóval nem kell várjad, nem leszel tőle érettebb.

2016. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!