Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon durva orrdugulásom van...

Nagyon durva orrdugulásom van kismamaként, mikor múlhat el?

Figyelt kérdés
Kismama vagyok, a 15. hetet töltöm. A helyzet az, hogy még mindig sokat hányok, reggel és este mindig, napközben szerencsére csak kevésszer. De szerencsére csak a víz jön vissza, azt hiszem azért, mert reggelre és estére sok gyomorsavam gyűlik össze, így ha iszok rá egy kis vizet, rögtön visszajön, ami nem is baj, mert sokkal jobban vagyok utána. A gond az, hogy némi folyadék "felmegy" az orrjáratba és a fülembe is, és így ettől folyamatosan be van dugulva az orrom és mindig fáj a fejem(szerencsére csak egy kicsit). Már vagy egy hónapja szenvedek, egymás után vagy két orrspray-t használtam el, ami segít is néhány óráig, de ugye a problémát nem szünteti meg, mivel folyamatosan hányok, így mindig felkerül valamennyi folyadék az említett helyekre, és így folyamatos az orrdugulásos probléma. Borzasztó kellemetlen(nagyon durva az orrdugulás, abszolút nem tudok orron levegőt venni), és nem is akarok már orrspray-t használni, mert nem használ az orrnyálkahártyának, meg így vagy úgy, de mégiscsak vegyszer, és a baba miatt sem akarom..Tudtok erre valami jó tippet/házi praktikát?Előre is köszi!
2010. ápr. 25. 13:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!