Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ilyen gyakran...

Miért van ilyen gyakran hüvelygombám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden hónapban előjön nálam a hüvelygomba és csak két adagnyi gyógyszerrel tudom kikúrálni annyira brutális. Voltam nőgyógyásznál, de semmilyen háttér okot nem talált és kaptam gyógyszert is ami megelőzésre szolgál. Miből eredendően lehet ilyen gyakran? Soha nem ülök rá sehol a wc-re és antiallergén intim mosakodót használok.

2016. okt. 1. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szűz vagy?

szedsz antibiotikumot vagy fogamzásgátlót?

2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

És uszodába, közös zuhanyzóba jársz?

Otthon sem ülsz rá a WC-re? kikkel laksz együtt?

Tampont használsz?

2016. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uszodába nem járok. Tampont csak a menstruáció első napján használok, akkor is csak 1 db-ot. Nem vagyok szűz, élek szexuális életet (a páromat is elküldtem orvoshoz, nála sem találtak semmit. Itthon csak én használom a wc-t és az rendszeresen takarítva van.
2016. okt. 1. 20:18
 4/12 A kérdező kommentje:

Antibiotikumot sem szedek.

Ezért vagyok tanácstalan, semmilyen okot nem találok amitől lehetne. Tusfürdőt is folyamatosan váltok, betét fajtát is.

2016. okt. 1. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
intim mosakodót vegyél. meg hozzá tablettát. canesten meg barátai nem érnek sokat.
2016. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És az immunitásod?
2016. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Micosyst gyno tablettát szedtem és az hatásos volt, rendesen kiirtotta, de egy hónap múlva újra előjött.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2016. okt. 1. 20:22
 8/12 A kérdező kommentje:
C vitaminból napi 3-4000 mg-ot szedek és mellé minden nap gyümölcs zöldségek, cukrot nem eszem és fehér lisztet sem. Beteg is nagyon ritkán vagyok.
2016. okt. 1. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Épp ma olvastam: a lányoknak hátrafelé kell kitörölni...nehogy bevigyék a bacikat a végbelük felől. Az intim lemosókat meg csak kívülről szabad használni. Túlfertőtleníteni se szabad..

Bocs, ha mindezt már tudtad...

2016. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg fura akkor...

Esetleg... a fiúdat mikor szűrték és láttad-e a leleteit, vagy csak ő mondta?...

2016. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!