Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haa tegyük fel,20-án megtermék...

Haa tegyük fel,20-án megtermékenyültem, akkor (ma kell megjönni) és ha ma időben megjött elég erősen kizárt a baba?

Figyelt kérdés

20-án attól félek kicsit, hogy anál sexkor belém ment el, kicsorgattam magamból a wc-n de pl ha esteleg "oda"folyt... bár ha oda is folyik, nem másznak fel nem? Az a kérdésem, h pl a teszt 2 hét mulva mutatja ki... de ha ma pl nem jött volna meg és terhes lennék még ki se mutatná,? amúgy ez előtt semiféle "komplikáció" nem volt mostanában, védekeztünk mindig!

ugye nem lehetek az?:) nagyone erősen jött meg..


2010. ápr. 24. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10:13

nyugi, nem veled van a baj, nekem is 3-4. nekifutásra ment...15-re tippelek

2010. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
19 éves vagy..:)
2010. ápr. 24. 10:33
 13/15 A kérdező kommentje:
ok
2010. ápr. 24. 10:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Hogy lennél már? Nem másznak fel. Ha oda is cseppent a cucc, akkor sem juthatnak fel a spermiumok a petevezetődig. Ne legyél már óvódás:(

És análszexhez meg tényleg nem ártana gumi.

2010. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Baba valószínűleg nincs, de nem attól kellene félned, hanem a fertőzéstől.
2010. ápr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!