Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haa tegyük fel,20-án megtermék...

Haa tegyük fel,20-án megtermékenyültem, akkor (ma kell megjönni) és ha ma időben megjött elég erősen kizárt a baba?

Figyelt kérdés

20-án attól félek kicsit, hogy anál sexkor belém ment el, kicsorgattam magamból a wc-n de pl ha esteleg "oda"folyt... bár ha oda is folyik, nem másznak fel nem? Az a kérdésem, h pl a teszt 2 hét mulva mutatja ki... de ha ma pl nem jött volna meg és terhes lennék még ki se mutatná,? amúgy ez előtt semiféle "komplikáció" nem volt mostanában, védekeztünk mindig!

ugye nem lehetek az?:) nagyone erősen jött meg..


2010. ápr. 24. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a biológiaórákon nyilván aludtál....
2010. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de semmi sem lehetetlen. A teszt már elvileg kimutatja (nekem kimutatta). Viszont van olyan ismerősöm akinek 3 hónapig ugyanúgy megjött ezért észre sem vette, hogy terhes. Szerintem te nem vagy az, de egy tesztet javasolok.
2010. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy nem lehet egy normális választ adni!

am a hőm kereken 36fok.

2010. ápr. 24. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam kibogozni a kérdésedet. Ha megjött, nem vagy terhes. De ez a "kicsorgattam magamból a wc-n" nem túl hatékony védekezési mód. Próbáljatok olyan fogamzásgátlási módszert választani (keress fel nőgyógyászt), ami nem okoz ilyen ijedtséget.
2010. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja, vegyél tesztet :D :D ...4 napos terhességet nemigen mutat ki, nem mellesleg a teherbeesés menstruáció előtt négy nappal elég kicsi esélyű hüvelyi aktus esetén is, nem mellesleg, ha megjött mi a szarnak a teszt....oda kéne figyelni a suliban a biológián, meg a fizikaórán is
2010. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nehogy már haragudjál ránk, mi megpróbáltunk neked segíteni. Tudod mit: csináld meg a tesztet, az a biztos. (9.51-es)
2010. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval. Április 20án ANÁL sex--> popoba élvezett. ezután kicsorgattam a popsimbó az ondót. gondolom ha nagy véletlen hozzá ért a HÜVELYBEMENETHEZ 1 kicsi, attól még nyílván nem, lesz gond ugye,? Ma megjöt elég erősen, napra pontosan, hasfájással a mensim. Az utóbbi 1-2 hónapban se nem volt h kiszakadt a gumi, se nem volt h nem védekeztünk,semmi ilyen, csak ettől a 20 adikaitól parázok picit. ennyi!
2010. ápr. 24. 09:54
 8/15 anonim ***** válasza:

09:51

bogozd tovább, anális szex volt ....

2010. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
védekezés, tabletta, nem mellesleg análszexnél pláne jó lenne gumit használjatok....
2010. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9.54! Nem azt bogoztam, hogyan szexelt, hanem értelmes mondattá akartam összerakni a kérdését. XD XD Vajon hány éves ez a kérdező...?
2010. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!