Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy ugyan megtermékenyü...

Lehet hogy ugyan megtermékenyültem de nem maradt meg a baba?

Figyelt kérdés
Általában 30-33 naposak a ciklusaim,meg voltam győződve hogy terhes vagyok,mert voltak jeleim bár nem olyan erősek mint az előző terhességemnél(van egy 2 éves fiam),34. nap barnázni kezdtem aztán 35 nem megjött rendesen,de a derekam fáj 3 napja,sosem szokott mensinél fájni,csak a hasam az is csak első nap,de az is még mindig fáj!Lehet korai vetélés?
2010. márc. 23. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?Lehet vetélés is,de lehet,hogy terhes vagy.
2010. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem terhesség,inkább egy nem megszokott mensi.De ha megnyugszol tőle csinálj egy tesztet.

Nem hiszem,hogy vetélés lenne,de ez csak az én véleményem.

12 heteske

2010. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elment a baba, akkor már nem fogja mutatni a teszt. sajnos nem fogod már meg tudni, hogy mi volt. de gondolj a legjobbra! következő sikerülni fog!
2010. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Utolsó nagyon aranyos vagy!Úgy legyen!
2010. márc. 23. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!