Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden női nőgyógyász?

Szegeden női nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Szeretnék gyógyszert felíratni és egy rutinvizsgálatot.

Tudnátok ajánlani egy jó nőgyógyászt,aki mellett nem kell feszengenem? Eléggé szégyenlős típus vagyok.

És árakat is írhattok,hogy kb mennyit szokott kérni vagy ti mennyit adtok neki.


2016. szept. 25. 21:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a nők általában durvábbak és bunkóbbak is. Ha csak a feszengés miatt akarod, akkor inkább pasi. 20-25 körül magánrendelésen.
2016. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj a női klinikára. De az én tapasztalatom az, hogy a pasi dokik sokkal jobb arcok. ;)
2016. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag nőt keresd!
2016. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nőit sajnos nem tudok, én egyszer voltam Szabó Kornélnál. Ő nagyon kedves volt és diszkrét (én is nagyon szégyellős vagyok és féltem is emiatt), rutinvizsgálatot végzett és gyógyszert írt fel. Megvizsgált, de például amíg hozzám beszélt és elmondta az ultrahangon látott dolgokat, letakart deréktól lefelé, hogy amíg beszélünk, ne legyek ott széttárt lábakkal... :D Ez különösen szimpatikus volt. A rutinvizsgálatért és gyógyszerfelírásért 10ezer forintot kért.
2016. szept. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr Nyirati Ildikó, MediCenter. Én már hozzá járok nagyjából 3 éve, és teljesen meg vagyok vele elégedve. 10.000 körül szoktam fizetni.
2016. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vincze Emőke vagy Pap Éva. Neten van elerhetoseg
2016. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!