Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan fog vizsgálni a nőgyógy...

Hogyan fog vizsgálni a nőgyógyász? Holnap lesz az első vizsgálatom.

Figyelt kérdés

Holnap megyek először nőgyógyászhoz(22 éves vagyok). Tudom hogy már jóval hamarabb kellett volna mennem.

Fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni. Milyen vizsgálatok lesznek? Ha kérdezi hogy mikor voltam nőgyógyásznál mondjam azt hogy még nem voltam vagy azt hogy máshoz jártam eddig? Nem fog lecseszni emiatt hogy eddig halogattam?



2016. szept. 22. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fog lecseszni. Amikor én írattam fel a fogamzásgátlót, engem akkor megvizsgált ultrahanggal (hasi + hüvelyi), majd ujjal is (megnyomkodja a hasadat, valamint a hüvelyen keresztül a méhedet). Egyik sem fájdalmas.

Valamint elküldött egy vérvételre (hormon + májenzimeket nézetett). A vérvétel eredményével vissza kellett mennem, s mivel minden érték megfelelő volt, felírta a gyógyszert először 1 hónapra. Amikor ez az adag elfogyott, vissza kellett mennem, s akkor már 3 havi adagot írt fel.


(Sajnos a legtöbb orvos kihagyja a vérvételt, pedig fontos dolog lenne, sokan csak csípőből felírják a gyógyszert.)

2016. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugtattál.:)
2016. szept. 22. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!