Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg a nőgyógyász...

Hogy vizsgál meg a nőgyógyász ha még szűz vagyok és sárga folyásom van?

Figyelt kérdés
Most mennék elősször de még azt se tudom hogy mondjam anyának ezt az egészet??? Mindenre kiváncsi vagyok hogy mit csinál! Már egy ideje sárga folyasom van ezért szerintem el kéne mennem. 13/L

2016. aug. 27. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztem manualisan fog csak , vesz egy fultisztito palca szeru vmivel kenetmintat venni (nem erzed) es felir gyogyszert/huvelykupot.

Valoszinuleg vmilyen bakterialis fertozes.

Nem csinal semmi fajdalmasat megnyugodhatsz.:) anyukadnak szolj,hogy "Anya elmennèk nőgyògyászhoz, mert fura sárga folyásom van"

Ajanlom h hosszu felsoben menj ami alsotájèkon takar vagy szoknyaban igy nem allsz majd ott alul puceron , hanem mintha fel lennel oltozve :)

2016. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél így egy kicsit nyugottabb vagyok!!:)
2016. aug. 27. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Figyelj kislány, nem olvasok mást 3 oldalon keresztül,csak hogy neked ez a problémád. Kaptál használható ötleteket, nem kell fél óránként kiírni
2016. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jöhet még
2016. aug. 27. 12:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nekem ez az első kérdésem itt
2016. aug. 27. 12:51
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kislány, neked már a 4. kérdésed legalább. Már halálra unom, hogy a nyűgjeidet olvassam, mikor mindre! kaptál használható tanácsot!
2016. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valoban sok kerdest tett fel.. de nemsokan valaszoltak szerencsetlennek....

Elso vagyok

Sargafolyas altalaban fertozes, a doki megmondja felir vmit es nyoma sem lesz.:)

2016. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
7-es, mindegyiknél leírták, hogy nőgyógyász - mint egyetlen értelmes megoldást -, de juszt is kiírja még 3x. Vagy troll, vagy szimplán ostoba a lányka.
2016. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha vennék idelyn kenöcsöt?
2016. aug. 28. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!