Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párommal szexeltunk es az...

Párommal szexeltunk es az aktus kozben elkeztem vérezni. Nagyon meg ijedtem mitöl lehetet? A menszimet még nem várom hiszem multhonapban 27 en volt meg utoljára mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg kicsit megsérült szex közben a hüvelyed nyálkahártyája, semmi jelentősége nincs. Ha gyakran előfordul, akkor menj nődokihoz.
2016. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy az, amit az első mondott, de ha utána/nap közben is vérzel pecsételősen, azt méhszájpolip is okozhatja, nekem is az volt.
2016. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2016. aug. 17. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy az orgazmustól leválik valamennyi méhnyálkahártya vagy a vérbőség okozza, de lehet méhszájseb vagy egyéb sérülés is. Érdemes dokival beszélni ha esetleg megismétlődne.
2016. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fog.gátló szedése mellett fordult elő ilyen, egyre sűrűbben. Első pár évben egyáltalán nem volt ilyen panaszom vele.

Tesómnak pedig méhszájseb okozta. Neki azt mondta a doki,h világos bőrű -hajú nőknél gyakoribb, mert a nyálkahártya is sérülékenyebb.

2016. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De en csak 18 eves vagyok 3,honapja elek nemi eletet nem hinnem hogy polip.de holnap megyek dokihoz
2016. aug. 17. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 18 voltam akkor és 2 hónapja volt az első aktusom #a polipos :D
2016. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!