Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlságosan szőrös vagyok?

Túlságosan szőrös vagyok?

Figyelt kérdés

Elég kinos gondom van...Szóval lány létemre olyan helyeken is szőrös vagyok, ahol más lányok nem, vagy max pihések, pl. a hátam is tiszta szőr meg a fenekem, mindenem..Viszont eddig féltem valamiért orvoshoz menni ezzel, olyan kinos róla beszélni is, meg minden, inkább próbáltam titkolni és állandóan gyantáztam magam, de ha le is gyantázom valamimet, egy hét múlva már nőnek vissza ezek az undoritó koromfekete szőrszálak, ráadásul a combomon, a fenekemen és a bikinivonalamon, ha hagyom megnőni, ilyen 2-3 cm-es hosszú szőrszálak is nőnek...

És az a helyzet, hogy van barátom és előtte is titkolom ezt a bajomat, de már nem birom sokáig és félek, egyszer észreveszi, hogy szőrös a hátam vagy valami..Meg az egész hasamon, mellkasomon is hosszabb szőrök vannak, nem ilyen kis szőke pihék és sötétebbek is és mindig kiszőkitem őket, de félek, egyszer, mikor elkezdenek visszanőni a sötét szőrszálak, meglátja őket...

Viszont nemrég mondta, szedhetnék fogamzásgátlót és eszembe jutott, hogy az én betegségemre is elvileg fogamzásgátlót irnak fel, nem? Szóval ha elkezdenék fog.gátlót szedni, helyreállna talán ez a hormon dolog is? Nem baj, hogy előtte nem voltam endokrinológián? Vagy elég, ha csak a nőgyógyásznak megmondom, ha már úgy is ott vagyok, hogy ez a bajom és akkor valami magasabb hormontartalmú fogamzásgátlót ir fel?

Előre is köszi annak, aki normális választ ir és nem poénkodja el az egészet....


2016. júl. 14. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el endokrinológushoz (vagy kifejezetten nőgyógyász-endokrinológus szakorvoshoz, úgy csak egy ember előtt kell levetkőznöd és elmondanod a bajodat), ő majd megmondja, hogyan tovább.
2016. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!