Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem hüvelygombám van,...

Azt hiszem hüvelygombám van, ki tudom kezelni magamnak?

Figyelt kérdés
Ki van száradva, viszket de nagyon. Néhány helyen mintha be lenne repedve a bőr is belül. Most vasárnap van, nem tudok elmenni dokihoz, aztán hétfőn-kedden költözködöm, akkor sem lesz időm elmenni. De addig nem fogom kibírni ezt a viszketést, mostmár kicsit csíp is. Van itthon Canesten Combi, ha kenem a kérmmel és elhasználom esténként azt a három hüvelytablettát, az segíthet? Ha ezek után sem múlik el, persze elmegyek dokihoz, de légyszi adjatok valami tanácsot, mit tegyek, hogy ne viszkessen ennyire?
2008. szept. 28. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenképp kezdj neki,és ne felejtsd el,hogy a bugyi is lehet rossz minöségü,probàlj pamutot hordani,meg friss törölközö mindig legyen!

Valoszinü enyhiteni tudsz a canestennel

2008. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A Canesten kombit használod,szerintem az jó. Nekem bevált,sajnos nekem is volt alkalmam megtapasztalni.. Vagy van még egy dolog, ez kúp: Pevaryl G a neve.
2008. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!