Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás lehet megint?

Felfázás lehet megint?

Figyelt kérdés
1,5 éve felfáztam 4 keresztes genny és vér volt a vizeletembe kezeltek,utána 1hétig minden oké. Utána megint elöjött, és mondta hogy mennyek el nödokihoz. Elmentem erre ö meg azt mondta hogy hüvelygyulladás. kaptam hüvelykúpot, semmit nem segitett. Aztán próbálgattam ilyen itthon módszerekkel (sok viz, gyógytea, ilyenek...) Néha kicsit el is mult. De nagyon fáj már fél éve... pisilés nagyon csíp, erös folyásom van és még akkoris ha csak ugy vagyok, tehát nem pisilek meg semmi csak ülök, ilyenek, néha egy idöre elmulik utána megint kijön. Mi lehet?
2010. ápr. 14. 13:39
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyit szeretnék kérdezni, hogy nem lehetséges hogy méhszájseb? vagy valami ilyesmi?
2010. ápr. 14. 13:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mivel kezelték a hólyaghurutod. Nekem is volt már nagyon sokszor, úgy ahogy neked, véres,gennyes vizelet, stb. Mindig kaptam antibiotikumot( Húgyhólyag ultrahangon is voltam) és mindig 2-3 nap alatt elmúlt. Próbáltad már a vörösáfonya kapszulát? Gyógynövényes, ártani nem fog, lehet h ez segítene.

Ha hüvelygyulladást diagnosztizált a doki, akkor lehet h az sem lett rendesen kikezelve, és ezért tér vissza rendszeresen. Azt ajánlom, menj el 1 másik orvoshoz, vizsgáljon ki teljesen, és utána kezeljen megfelelően. Ha rendbe jöttél, vegyél Génia 92-t, vagy Vitagyn c tablettát- helyreállítja a hüvelyflórádat, és ellenállóbb lesz a fertőzések ellen.

A méhszájsebre azt mondják h pár egyénnél tünetmentes, de a legtöbb esetben vannak tünetei. Ezek: minden közösülés utáni pecsételő vagy rózsaszínes vérzés/folyás, fájdalmas közösülés, alhasi fájdalmak.

2010. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kös
2010. ápr. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!