Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás már megint. Miért?

Felfázás már megint. Miért?

Figyelt kérdés

Tavasszal volt egy nagyon kellemetlen hólyaghurutom. Nyáron nem volt semmi gond, de most ősszel, már ez a második, hogy megint csíp és fáj mikor pisilek, meg folyamatosan olyan érzésem van, mintha pisilni kéne. Miért van ez hogy iylen sűrűn? Mert ma kezdődött, meg múlt héten volt. De akkor ittam tőzegáfonyát, az jó volt, de msst megint visszajött:S Mást kéne innom?


Olvastam, hogy meddőséget is okozhat?

És olyat is hogy a barátom miatt is lehet. Mert van olyan, hogy beindul, és nem mossa meg a kezét, úgy nyúlkál bele a bugyimba:S Nem akarok most ebbe belemenni, de lehet attól is, hogy midnenfélét megfogdozott, és utána úgy.... Mindig modnom neki, hogy nem kéne.... de ...

Szóval mi lehet az oka?


2011. okt. 5. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is állandóan felfázásom volt, a végén az urológus tudományosan közölte velem hogy a barátom biztosan túl nagy hozzám képest, és ingerel szex közben.

Az már nem érdekelte hogy a tünetek nem függnek össze a szex időpontjaival, ő ezt megmondta, és punktum :)


Ha ki akarsz gyógyulni ebből vagy magándoki, vagy kuruzsló... nekem a sok tea és derékmelegítő vált be.

2011. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meddoseget nem fog okozni. A fiura meg racsapni es bugyiba nem beengedni, mig meg nem mosta a kezet. En is azt szoktam csinalni, h mint az anyukaja raszolok, h menjen ki, mert addig nincs jatek. Ha erett modon gondolkodik, akkor minden szo nelkul kimegy. Ez a te erdeked, mert vesekre felszallva rosszabbodhat az allapot.
2011. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért jött vissza, mert a tőzegáfonya helyett antibiotikum kellett volna rá. Amíg meg nem kapod, nem is fog elmúlni.


A hólyaghurut nem okoz meddőséget, de veseprobléma, vesemedence-gyulladás lehet belőle.

Meddőséget a kezeletlen hüvelyi fertőzések és gyulladások okoznak, amik átterjegynek a méhre és petefészekre.


Őszintén szólva nem tudom, hogy koszos kéztől vagy partnertől lehet-e hólyaghurutot kapni, de szerintem az nem szexuális úton terjedő betegség. Ha mész a dokihoz (antibiotikumért!), kérdezd meg.


Minden esetre a párodat ne engedd hozzád nyúlni koszos kézzel, mert előbb-utóbb a nődokinál is gyakori vendég leszel. Vázold neki, hogy a nők könnyen kapnak koszos kéztől fertőzést, amit ő el fog kapni tőled szex közben, így mindkettőtöket kezelni kell majd, különben visszafertőzitek egymást. Ha nőgyógyász egy dolog, de ő urulógushoz fog menni, ahol egy pálcikát dugnak a húgycsövébe, hogy mintát vegyenek azért, hogy meghatározzák, milyen fertőzése van és gyógyszert kaphasson rá.

Ha ez nem bírja rá a kézmosásra, akkor semmi. :)

De... akit szeretsz, arra vigyázol, mindent megteszel, hogy véletlenül se árts neki. Ha ő lesz*rj az egészségedet, nem a megfelelő partnerrel vagy sajnos.


És mi az, hogy mondod, hogy nem kéne, de... Nincs de. Határozott NEM van, és ha nem érti meg, az erőszaknak minősül, még ha a pasid is. Nem is értem, miért egyezel bele.


34N

2011. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kézmosás nélkül ne engedd a párodnak, hogy a puncidhoz érjen!
2011. okt. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!