Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem túl kicsi a mellem?

Nem túl kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok.Januárban jött meg először.Kicsinek érzem a mellem vagy nem is tudom..minden lánynak az osztályba nagy,formás..nekem meg ilyen kis pici,hegyes csak a mellbimbóim látszanak póló alatt...A családba nálunk minden nőnek nagy melle van.Tudom hogy még korai,mert "kicsi" vagyok,de a többieké miért nagyobb?

Mellbőségem:86 cm

(ha ez számít 52 kg,162 cm magam vagyok)



2016. máj. 6. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

13 éves vagy, kb 7-8 évig fog nőni még a melled?

semmi értelme ezen izgulni!

2016. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

13 éves vagy, kb 7-8 évig fog nőni még a melled!

semmi értelme ezen izgulni!

2016. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
18 éves korodig fejlődik a tested, miről is beszélünk? Legyen ennél fontosabb dolog az év végi bizonyítványod.
2016. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
13 évesen minek neked nagy mell, de komolyan.
2016. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a családban minden nőnek nagy a melle, akkor lehet a tiéd is még nőni fog, ne aggódj.
2016. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 évesen nem kell még emiatt aggódnod. Ez nem sablon duma, ez tény. Egy, még fogsz fejlődni bőven, 20-21 éves korodig. Kettő, ha nem lesz nagy melled se dől össze a világ, 18 évesen még az A kosár alját súrolom és tökre megvagyok így, praktikus, mert futok és jógázok, nem kell különféle erős sportmelltartókat vennem egyikhez se. Persze ki ne kívánná néha, hogy ez-az kisebb vagy nagyobb legyen? De így vagyunk rendben, nekem geetikailag (családban futva) kis melleim vannak, neked valószínűleg még nőnek, ha ez a minta figyelhető meg mindkét szülőd ágán.
2016. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod h másoknak milyen?

Annak valószínűleg nagy része push up. Amúgy is a nagy formás az elég ritka párosítás.

2016. máj. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!