Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na lanyok. Ki magyarazza el...

Na lanyok. Ki magyarazza el nekem ha megkerem szepen hogy vannak ezek a meltarto meretek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy ilyen B es olyan B es 75B , de fogalmam sincs hogy kell azt merni , nezni :)
2010. ápr. 6. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

a 75 az a méret,ami a melled körül van...centivel mérhető

az A B C D E betük meg a mell nagyságát jelentik


bár gyakorltilag ahány bolt,annyi méret,nekem van hogy a 90D-re irt melltartó kicsi, a 70B meg nagy...


egyszerübb felprobálni...

2010. ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem :) koszonom :* :)
2010. ápr. 6. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is segíthet :)

Amúgy, ha profi az eladó, akkor ő kapásból tud segíteni. Egy jó fehérneműboltban van cm a fülkében (a pzs-ről, és a dezodorról nem is beszélve)...


Üdv!

2010. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne felejtsuk el hogy fiu vagyok :)
2010. ápr. 6. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor felejtsd el ugy ahogy van...

ajándékba melltartot ne vegyél,99% h nem találod el,lehet visszavinni cserére...

2010. ápr. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én csaj vok de én se non vágom ezt a témát de inkább vid el magaddal a csajod és próbáltasd fel vele
2010. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!