Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki meg tudja nekem írni...

Valaki meg tudja nekem írni részletesen mit csinál a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
először megyek és nagyon félek
2016. ápr. 1. 17:09
 1/8 anonim válasza:
45%
Benéz a lábad közé
2016. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Drága jóistenem. Vajon mit csinálhat???? A fogorvos mit szokott?
2016. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyasmikre kíváncsi, hogy milyen eszközöket használ a vizsgálat közben, mit kell csinálni a betegnek, miket szokott kérdezni stb. Teljesen érthető, ha valaki izgul.
2016. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel mész (betegség, vérzésgond vagy rákszűrés) és hogy szűz vagy-e, vérzés alatt nincs vizsgálat. Videót tudsz a neten keresni, ott látod is.

Egyébként elbeszélget veled (menzesz, mikor kezdődött az első, mikor volt az utolsó, milyen erős, fájdalom van-e, szexuális életet élsz-e, mivel védekeztek,ha van , panaszok) minden esetben. Ha rákszűrés vagy betegség, akkor utána elküld levetkőzni, bugyi-nadrág le, zokni maradhat, nem érdekli hogy milyen a szőrzeted vagy nincs, azoknak szokott szólni akiknek nemi szemölcse van pl. hogy borotválással továbbviszi, amúgy másnak nem. Először kézzel egy vagy két ujjal nyúl fel, eközben a hasad felől tapogat. Utána jön a kacsa, ezt behelyezi majd szétnyitja, nem vészes, nem fáj. Egy szempillaspirálhoz hasonló kis kefével mintát vesz, majd összecsukja a kacsát és kiveszi. Kb 2-3perc az egész! Amúgy ha szólsz hogy még nem voltál akkor elmondja mit csinál, megnyugtat.

Ha reggel mész akkor elég este megfürdeni (nem jó frissen mosottan menni, mert nem látni pl folyást, 4óra különbség legalább kel) ha délután akkor reggel fürödj meg és lehetőleg üres hólyaggal menj. 48órával a vizsgálat előtt nem szabad szexelni sem.

Van doki akinek van asszisztense (magán dokimnál nem volt, sztkban volt) neki esetleg diktál vagy ő segít, elveszi az eszközöket, odaadja neki. Visszaküld felöltözni, kimész és elmondja hogy mi a helyzet, megmondja mikor lesz rákszűrés eredmény és ennyi.

2016. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj, én a múlt héten voltam pont. Behívtak, beküldtek az öltözőbe, nem mondtak semmit,azt sebhogy vetkőzzek, se semmi...egy ilyen hosszabb felsőben mentem, ami takart lent is, nadrág bugyi le,aztán kihívtak, doki kérdezte mi van,mondtam,hogy általános vizsgálat és egy csomót érzek a mellemben. Feküdjek fel az asztalra, aztán belém dugta a kacsát, kicsit feszített, de túl élhető, megkapargatott valamivel, aztán kihúzta mindkettő dolgot. Utána felállt benyúlt 2 ujjal és közben a hasamat nyomkodta. Utána lefektetett az ágyra, aztán megultrahangozott, aztán megtapogatta a mellem. Utána sutty az öltözőben. Miután felöltöztem adtak a kezembe egy papírt,amin kb semmi nincs és nem köszöntek vissza mikor kimentem. Ennyi. De nyugodtan kérdezhetsz,ha valami nem világos.
2016. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk felöltözve mész be az orvoshoz.Magánhoz járok,csak orvos van,kérdezget a mensiről majd megkérdezi milyen vizsgálatot szeretnêtek végezteti(van sima rákszűrés,hasi,hüvelyi uh,van aki csak tabletet írat fel stb)Én megmondom rákszűrést,megkér menjek a vizsgálóágyhoz,ott alul levetkőzöl,bugyit,nadrágot leveszem,zokni marad.



Felülök a vizsgálóágyra,lábam a lábtartóra teszem.Kesztyűt felhúzza,egy ujjal a hüvelybe nyúl,picit felhúzza a polóm a másik kézzel a hasam vêgig nyomkodja,kitapintja a méh,petefészek fekvésêt ekkor.Majd kihúzza az hüvelyedből az ujját és beteszi a kacsát,a kacsával picit a hüvelyembe kitágítja és a kacsa szájába beteszi egy kis pálcikát,amit megforgatja,sejt mintát vesz és kész is,kiveszi a pálcikát,kacsát és öltözhetek is fel.Kb 5-7 perc.


De youtube-on nagykorúként freemailedre címmel regisztrálj le és videót is találhatsz.

2016. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem női orvost keress első alkalomra, mert azért nem annyira kínos elötte a terpesztés mint egy férfi elött.
2016. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 2. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!