Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájni fog az abortusz testileg?

Fájni fog az abortusz testileg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Ha altatnak, akkor semmi fájdalmat nem fogsz érezni, ne aggódj, pár perces altatás az egész.

A veszély inkább a következmény lehet, van akinek egy abortusz után többé soha nem lehet gyermeke.

2016. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%

Az az "éles" végü csö minden, csak nem éles! Emellett elötte gyógyszeresen kitágítják a méhszájat, ezért ott sem sérül semmi. Ami fájdalmas lehetne - ha nem altatnának - az a méhnyálkahártya leválása, mert még oda van növe. Ez hasonló a menzeszes görcsökhöz, csak erösebb.


Aki ilyen hülyeségeket ír, mint ez a válaszoló, az jobban tenné, ha elöször utána nézne, és gondolkodna.

2016. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

74%-os:

1. Vákuum után is általában bekaparnak még küretkanállal.

De ha csak vakuummal csinálnák, akkor is ugyanúgy előfordulhatna pl. perforáció.

2. Hiába tágítanak kíméletesen lamináriával, attól még csesztetik a méhszájat és bizony meggyengülhet.



Mindezek ellenére nem túl gyakoriak a szövődmények. A leggyakoribb az, hogy nem sikerül mindent eltávolítani és meg kell ismételni a beavatkozást.

Én olyan nőt is láttam, akinek 12! abortusza volt, még az után is simán teherbe esett és kihordta.


A laminária felhelyezése azért valószínűleg nem éppen kellemes dolog, de változó, hogy kinek mennyire fáj. A műtétet nem érzi az ember, mert rövidaltatásban végzik, ha közben fel is ébred az ember kicsit, a gyógyszerelés miatt nem emlékszik rá később.

A műtét után meg olyan görcsök lehetnek, mint a menzesz alatt.

2016. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Elötte a tágítás szörnyű!
2016. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket nézd meg:

[link]

[link]

2016. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonimalkoholista ***** válasza:
41%

"Kb mint egy fogorvos, túl szokta élni mindenki."



Kedves #4-es válaszolónak üzenném:

Kivéve a gyerek...

2016. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Szabina_1991 válasza:
69%

Szerintem a kérdező nem azt szerette volna megtudni, hogy ki nem ért egyet az abortusszal. Már bocsánat, de muszáj volt ideírnom. Biztos vagyok benne, hogy ő sem jó szívvel teszi, de vannak azok az életkorok/helyzetek amikor sajnos nem tudsz felvállalni egy babát. Nem tudom mennyire lenne jó, ha megszülné és utána meg kénytelen lenne örökbe adni.


Jó lenne ha a kérdéseknél a témáknál maradnánk, mert szörnyű, hogy mi megy itt mostanában.

2016. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!