Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 nem (sokára 14) évesen...

13 nem (sokára 14) évesen abortusz lehetséges?

Figyelt kérdés

Nekem eszembe sem jutna az abortusz,csak érdekelne hogy lehetséges-e :)

NORMÁLIS válaszokat előre is köszi :)


2016. febr. 20. 22:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

13 (nem sokára 14)*

bocsi elirtam :)

2016. febr. 20. 22:39
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Amennyiben a szülök is beleegyeznek, akkor lehetséges, anélkül nem.
2016. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) és később pl.20,21 évesen lehet gyerek tőle?
2016. febr. 20. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem lehet előre megmondani, de ha egy olyan dokit fogsz ki aki fél vállról veszi, akkor lehet, hogy örökre elintézhet. Az abortusz mindig kockázattal jár, érdemes mérlegelni a döntés előtt, de ami ennél még érdemesebb az a: védekezés.
2016. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Remélem csak érdekel a dolog és nem arról van szó,hogy 13 évesen már sexelsz,elég nagy szêgyen lenne.


De abortuszt kis és fiatalkorúnál bármilyen korban ha a szülő hozzájárul elvégezhetik.Sajnos néha előfordul hogy meddő lesz valaki.

2016. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
előző# nem,nem én vagyok az hanem csak biológián szóba jött az abortusz és érdekelt :)
2016. febr. 22. 12:51
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Akkor örülök hogy csak érdekelt,tudod elég szomorú hallani hogy sokan milyen korán sexelnek ész nêlkül,elêg szégyen hogy csak úgy odadobják maguk,és milyen korán.
2016. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát igen,főleg mostanában már ez egyre gyakoribb meg az abortusz is
2016. febr. 22. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szomorú,és a szülők felelőssge is nagy,sok 14 éveseknek engedik a szülők hogy közêpiskolás fiú ott aludjon,meg akár tetoválast is engednek nekik és mindent ha baj van a médiára fognak,hogy az tehet róla.


De ki engedte hogy fiú aludjon az általános iskolás lánynál?

Ki volt aki nem beszélgetett el vele hogy várjon az első sexuális együttléttel,ne adja olyan könnyen oda magát?Pedig ha picit beszêlgetne erről a szülő a gyerekkel akkor pàr évvel ki lehetne tolni a sexet is és nagyon nem mindegy 14 vagy 16 évesen sexel valaki.Azért itt,ezen az oldalon sok 17-22 éves lány,meg fiú is írt hogy még nem sexelt.


Ki engedi a tetkot,cigit,gyakori discot?

A szülő.

2016. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nagy asz vagy te...

Ki engedi a tattoo-t,cigit,piát,gyakori discót?

Ugyan már tetoválásban szerintem nincs semmi rossz rendben 16 év alatt én sem engedném! cigi?? hiába tiltják ha 20-25 évesen rákap... ez egyén kérdése...alkohol dettó én is ki próbáltam a piát 14 évesen hiába rugták le a fél vesémet nem mondom,hogy nem iszok ha úgy van egy keveset de soha életembe nem jutna eszembe,hogy igyak a lakásomba csak úgyni mert megszomjaztam egy akármire..


Disco? Had szórakozzon a fiatal bár a kormány segített,hogy ki tolódjanak az értékek. Régen már 18évesen gyerek volt na meg ház na meg fix jövedelem mint két félnek. Most is van... csak hát ugye létfentartásra nem elég ...


Ne papolj itt a rossz húzzál vissza az álomvilágodba és ha nem tapasztaltad még a "rosszat" akkor ne próbáld oktatni.

2016. márc. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!