Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefügghet a menstruáció...

Összefügghet a menstruáció késés az étvágytalansággal?

Figyelt kérdés

26.-án kellett volna megjönnie de még mindig semmi. Kicsit nagyon aggaszt mert párommal védekezünk de már 1 hónapja nem voltunk együtt mert távol tanul tőlem én meg dolgozok.

Pár napja pedig étvágyam sincsen lehet amiatt h idegeskedek mikor jön meg. Volt hogy de 11kor ettem és utána csak este fél 9-kor éheztem meg egy kicsit.

Semmi jele hogy terhes lennék de mitől lehet mindez? Elmegyek orvoshoz is de kíváncsi vagyok mással is fordult e már elő ilyesmi.

Előre is köszönöm a válaszokat

22/l


2010. ápr. 1. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor elég kicsi az esély a babára, de én a helyedben vettem volna egy tesztet megnyugodtál volna, amint kimutatja, h negatív és szerintem már meg is jött volna, mert szerintem túl ideges vagy és bizony az is késlelteti! Az evést pedig szorítsd be az életedbe, mert még ha nem is kívánod akkor is muszáj enned!
2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Éjszaka nagy fájdalmak között megjött:) nem tudom mi baj lehetett de ez 35 napos lett:)
2010. ápr. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!