Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti elmondtatok v...

Lányok! Ti elmondtatok v eltitkoltatok szüleitek előtt hogy megjött? És ha eltitkoltátok mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért titkolnád el? A menstruáció hozzátartozik a női léthez, ez nem valami drog, amit titokban kell tolni. Igen, elmondtam, anyukámnak, rögtön.


21L

2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem titkoltam el. Nem titok.
2016. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyumnak elmondtam rögtön.
2016. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam,11 éves voltam,pont meglátogattam a mamám,elmentem pisilni akkor láttam narancssárgás a wc papír,majd újra töröltem véres,betettem egy zsepit a bugyimba,felöltöztem, kimentem szóltam mamának hogy megjött és pont akkor jött meg anyu meg szerencsémre mamának is volt betétje,amit odaadott és be is tettem.Gratuláltak hogy nagyblány lettem.
2016. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem titkoltam el, sőt örömmel újságoltam anyukámnak. Már tudtam 11 éves koromban, hogy mi történik velem. Nagyon örült az egész család neki. Ez nem egy bűn, hogy el kellene titkolni.
2016. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért titkolnám el? Épp táborban voltam, fel is hívtam :D

19L

2016. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el rögtön.. Magától jött rá anyum.
2016. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem titkoltam el
2016. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nővéremnek szóltam azonnal, mert ő volt itthon, nem tudtam, hogy mi az a barna a bugyimban. Mondta, hogy megjött, pár óra múlva már rendes piros jött. Közben hazaért anyukánk, tesóm mondta el neki, persze megkérdezte, hogy elmondhatja-e.
2016. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, még jöhetnek válaszok!
2016. febr. 18. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!