Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért fáj néha ott lent?

Lányok! Miért fáj néha ott lent?

Figyelt kérdés
A hasam alatt, tudjátok, ahol szokott fájni, amikor megjön, néha ott nagyon fáj, és még nem jött meg egyszer sem (csak folyik minden nap a fehér cucc). Ez miért van, és hogyan tudnám csillapítani/elmulasztani? 12/l

2016. febr. 8. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az a fehér cucc: fehérfolyásnak nevezzük, ugyan kellemetlen sokszor, de teljesen normális, természetes, nem kell aggódnod :) a hasfájás arra is utalhat hogy nemsokára megjön, vagy csak random picit fáj... mielőtt megjött volna nekem is az első, baromira görcsöltem, de már előtte kb. 1 hónappal minden másnap fájt egy picit... fehérfolyásom sajnos azóta is van, mindennap (kivéve persze amikor megvan) hát, természetes, de attól még nem a legjobb :DD
2016. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy fehérfolyás a neve, köszi :) Amúgy már többször is fáj, régebben a hasam alatt, de semmi jel nincsen arra. Most fájt ugye nemrég,azóta egyszer sem. Nem értem a szervezetemet komolyan :D Köszi a választ :)
2016. febr. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!