Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért fáj néha ott lent?

Lányok! Miért fáj néha ott lent?

Figyelt kérdés
A hasam alatt, tudjátok, ahol szokott fájni, amikor megjön, néha ott nagyon fáj, és még nem jött meg egyszer sem (csak folyik minden nap a fehér cucc). Ez miért van, és hogyan tudnám csillapítani/elmulasztani? 12/l

2016. febr. 8. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Masszírozd körkörösen. Nekem az be szokott válni. Illetve, ha annyira elviselhetetlenül fáj, akkor vegyél be görcsoldót.
2016. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. febr. 8. 20:16
 3/12 A kérdező kommentje:
De vajon miért van?
2016. febr. 8. 20:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamarosan meg fog jönni.
2016. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű rá a megoldás
2016. febr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba
2016. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"...amikor megjön, néha ott nagyon fáj, és még nem jött meg egyszer sem..." akkor most ne hazuttold meg magadat egyik momdatrészben azt irod jogy amikor megjön utána meg azt hogy még nem jött meg egyszer sem
2016. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt körülbelül tudja, hogy hol szokott fájni, úton-útfélen le van rajzolva, és azért írta úgy.
2016. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

""...amikor megjön, néha ott nagyon fáj, és még nem jött meg egyszer sem..." akkor most ne hazuttold meg magadat egyik momdatrészben azt irod jogy amikor megjön utána meg azt hogy még nem jött meg egyszer sem"

Kedves válaszíró, azt általánosságban írtam. Ha valakinek megjön, általában ott szokott neki fájni, nekem viszont egyszer sem jött meg még. Remélem, így érthető. :)

Egyébként, ha hüvelygombám lenne, akkor miért közvetlenül a hasam alatt fájna?

Ja, és köszönöm a válaszokat! :)

2016. febr. 13. 17:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves válaszoló, aki ezt a választ írtad:""...amikor megjön, néha ott nagyon fáj, és még nem jött meg egyszer sem..." akkor most ne hazuttold meg magadat egyik momdatrészben azt irod jogy amikor megjön utána meg azt hogy még nem jött meg egyszer sem", kérlek, otthon mindenképp vedd elő a helyesírási szótárat, és hidd el, csak segíteni szerettem volna. Köszi.
2016. febr. 14. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!