Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a mellben?

Csomó a mellben?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, az utóbbi egy évben gyakran járok edzőterembe. Nem emlékszem pontosan, hogy hogyan és mikor vettem észre először, valamikor karácsony előtt. A jobb mellem belső oldalán, vagy inkább nagyon a szélén van egy kb 2 cm-nyi dudor, mint egy púp. Egyéb elváltozás nincs. Egyébként nem zavaró, de nyomásra fáj kicsit. Gondoltam várok, lehet az edzőteremben meghúzódott a mellizom, elvileg izomhúzódás is lehet, de azóta nem voltam edzeni, és nem múlt el. Sajnos nem kaptam időpontot a nőgyógyásztól szerdára, és csak akkor rendel, viszont utána elutazom egy bő másfél hétre.

Mit tanácsoltok, menjek háziorvoshoz? várjak még, hátha tényleg izomhúzódás és elmúlik? Nem zavar, de nyilván nem hagy nyugodni a dolog, annak ellenére, hogy családunkban senki nem volt rákos.

Előre is köszönöm a segítséget!

20/L


2016. jan. 14. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Házi orvos el tud küldeni ultrahangra, ha szükséges mammográfiára, sebészhez. A mell műtéteket sebészek végzik Érdemes plasztikai sebészetben jártasat keresni. Ilyen fiatal korban a legvalószínűbb egy jóindulatú elváltozás ami nem fog rövid idő alatt látványosan nőni.
2016. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És ezt mennyire lehet halogatni? Úgy értem az utazás miatt például, kiesik most közel két hét, gond lehet? ég mindig reménykedek, hogy simán elmúlik, mint egy izomláz.
2016. jan. 14. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A rák NEM fáj!!!
2016. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ami rosszindulatú, az általában nem fáj.
2016. jan. 15. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Tévedtek a rák is fáj, attól függően, hogy hol van, mekkora, mit fog be.

A Te esetedben néhány hét biztosan nem fog rontani rajta. Szerintem az utazás előtt kérj időpontot, mert a várolistát ismerve még bőven a hazaérkezésed utánra kapsz csak.

2016. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rák valóban nem fáj, csak a legvégső stádiumban amikor már sebesedik is!
2016. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem fáj a rák, sajnos ezért is olyan alattomos.
2016. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!