Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas, de elég apró csomó...

Fájdalmas, de elég apró csomó az egyik mellben. Ezzel most hova menjek?

Figyelt kérdés
31 vagyok, nem szoptatok, bár míg tartott a másfél évnyi szoptatás, rendkívül sokat szenvedtem, mert állandóan kimasszírozhatatlan csomóim voltak, annyira sok tejem volt, és nagyon nagyon fájt a mellem végig. Ahogy elhagytam a szoptatást, főleg emiatt, azóta nem volt ilyen gondom. Ennek már vagy másfél éve. Nagymamám emlőrákos volt sajnos. Én inkább megnézetem, minthogy baj legyen, hisz 3 éves a kislányom, még sok dolgom van itt.....

2015. jún. 21. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mammográfia
2015. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először orvos. nőgyógyász vagy sebész. vizsgáltasd meg magad és majd ők tovább fognak utalni mammográfiára(lehetőleg olyan helyre menj ahol komplex vizsgálat van). amúgy is beutaló köteles, de egy szakorvos azért meg tudja mondani, hogy van-e baj vagy nincs.
2015. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz, majd ő ad beutalót ahová kell.
2015. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nőgyógyász, de a rosszindulatú dolgok általában nem fájnak, ugyhogy drukkolok
2015. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!