Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is voltak ilyen tünetei?

Másnak is voltak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Kezdődött az egész tavaly októberben egy rosszulléttel! Azt hittem hogy szívinfarktust kapok. Nehezen vettem levegőt, izzadtam, remegtem. Ügyelet jött hozzám. Kaptam injekciót és jobban lettem. Ezután egyik héten jól voltam másik héten nem. A rosszulléteim többnyire hányinger és fáradtság érzet.

Egyik hétvégén sürgősségire vitt a párom mert nem bírtam enni és inni így kiszáradtam. Kaptam infúziót. Utána jobb volt egy hétig majd újra kezdődött. Hol jobban hol kevésbé jön elő a fent említett pár tünet. Voltam gasztroenterológusnál gyomor tükrözésen. Minden oké. Vérkép is oké, EKG nem mutatott eltérést, széklet tenyésztést is csinaltatott a doki. Abból candiát tenyesztettek ki. Arra kaptam gyógyszert. A gasztrós doki szerint IBS. Kaptam rá gyógyszert karácsony előtti héttől jól voltam. Egészen 9.éig. Akkor ugyanis erős szúró mellkasi fájdalmam lett este. Ügyeletre mentünk de minden oké volt. Éjjel hánytam meg ment a hasam. De még másnap is. Így újból sürgősségire mentünk. Vérkép oké, EKG ismét oké. Azóta még mindig rossz a gyomrom.

Valaki esetleg volt ilyen helyzetben? Ha igen mi lett a vége? Elmúlt?


2016. jan. 13. 11:46
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt ki hagytam, hogy amikor rosszul vagyok sokszor sírok és rossz a hangulatom.

Van két gyermekünk. Az idősebb 3 és fél éves a kisebb 7 hónapos.

Lehet esetleg lelki eredetű?

Már kértem időpontot pszichológushoz!

2016. jan. 13. 11:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez generalizalt szorongas. Ugyanilyen tunetekkel fordultam orvoshoz, de joforman elzavartak a negativ leleteimmel, hogy nekem semmi bajom. Elmulni nem mult el teljesen, de javul mar. Modszerem: rendszeres mozgas, magnezium /multivitamin szedese, es amikor rosszullet jon, mondom magamnak hogy " nem!" ( ettol elmulik altalaban)
2016. jan. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!