Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől görcsöl 3 napja a hasam?

Mitől görcsöl 3 napja a hasam?

Figyelt kérdés

Éppen karácsonyra megfáztam, 24. én este 39 fokos volt a lázam és fájt a fejem egész nap. A láz/hőemelkedés 2-3 nap mulva befejeződött, rá egy napra a fejfájás is. Viszont a hasam 27.-e óta görcsöl, kissebb nagyobb kihagyásokkal, és hasmenésem is volt, de anyukám diétáztatni kezdett ugyhogy az elmult, de a görcsök maradtak. Tegnap nem fájt olyan intenziven, és ma sem, de este felé mindkét nap erősebben és sűrübben fájt. Anyukám vírusos megbetegedésre gyanakszik, de nem tudja biztosan. Próbáltuk melegíteni, és a No Spa sem hatott sajnos. Szerintetek mi lehet az oka?

15/L



2015. dec. 29. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Mensivel hogy állsz?

Peteérés környékén is szokott görcsölni néhány nő, nálam pl sosem volt ilyen.

2015. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem jött meg. De plusz info hogy a az egész hasam görcsöl ilyenkor. A gyomromtol a belekig egyszerüen minden.
2015. dec. 30. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gyanakszom, hogy nemsokára megjön. De attól elmennék orvoshoz, mert más okokból is eredhet a fájdalom. :-/ Nem lehet tudni, de orvos, mert jobb félni mint, megijedni. :-) Jobbulást!
2015. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ünnepek után megyünk orvoshoz, mert sajnos addig nem rendel a házi orvosom...

Köszi mindent mindenkinek

2015. dec. 30. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végre tegnap kevésszer fájt, ma meg egyetlen egyszer görcsölt be, szoval ugy tűnik meggyogyultam :D

2015. dec. 31. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!