Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja görcsöl a hasam de...

3 napja görcsöl a hasam de nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Nagyon görcsöl néha a hasam (kb. 15-20 percenként) , van amikor erősen , van amikor nem vészes . Mandulagyulladásom volt eés antibiotikumot kaptam , ami eléggé meg viselte a szervezetemet (ment a hasam egész héten) . És már ez a 6. nap , hogy nem jött meg a menstruációm , de fel vagyok kicsit puffadva , folyton görcsöl a hasam , lettek pattanásaim is , de nem jön semmi . Ez a harmadik reggel amikor úgy éreztem , hogy beteg lettem , de semmi . A barátom meg nézte a méhszájamat , és azt mondta , hogy puha és nem zárt , úgyhogy nem nagy az esélye a terhességnek . Vagy igen ? Mit tegyek ? (18 éves vagyok)

2015. máj. 12. 06:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A petefészkem görcsöl nem a hasam .
2015. máj. 12. 06:22
 2/11 anonim válasza:
Nem írtad hogyan védekeztek. Ha gumival (és mindenre figyeltetek), akkor kicsi az esélye terhességnek. Ha fogamzásgátlót használsz, akkor remélem volt annyi eszed, hogy az antibiotikum kúra idején használtatok gumit is. Hányás-hasmenés miatt csökken a fogamzásgátló hatása, olyankor KELL a kiegészítő védekezés! Azt sem írtad, hogy rendszeres-e a menzeszed. Ha minden hónapban napra pontosan (+- 2-3 nap eltéréssel) jön meg, akkor érdemes lenne terhességi tesztet csinálnod. Az antibiotikum kezelés és a mandula gyuszi önmagában nem zavar be a ciklusodba. Egyébként antibiotikum kúra alatt probiotikumot kellene szedni és akkor nem vágná haza a szervezetedet a gyógyszer.
2015. máj. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk az utóbbi időben , csak megpróbáltunk eléggé oda figyelni a dologra , jóval előtte ki vette mielőtt el élvezett volna . Általában elég pontos szokott lenni a menzeszem , +-2,3 nap .
2015. máj. 12. 06:32
 4/11 A kérdező kommentje:
A testhőm jelenleg 36 .
2015. máj. 12. 06:40
 5/11 anonim válasza:
Tök mindegy, hogy mikor veszi ki ha megszakítással védekeztek! Az előváladék is tartalmaz spermiumot. A 36-os hő meg nem számít, ha nem közvetlenül ébredés után (még ágyban fekve) mérted. Szóval igen, van esélyed a terhességre... Ha nem akartok gyereket, akkor meg védekezzetek!
2015. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg csak késik, ha nem jön meg 1 hét múlva se akkor tesztelj.
2015. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem magam , mint amikor leges leg először meg jött a menzeszem . Ez volt a 3. reggel amikor úgy éreztem , hogy beteg vagyok , mintha valami nyálkás folyna belőlem de nem . És minden betegség előtt így érzem . De most mégse jön meg :(
2015. máj. 12. 10:11
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma ilyen félig véres folyásom volt , talán váladék volt , ilyen rózsaszínes-narancssárgás színű - mintha enyhe vér lett volna .
2015. máj. 12. 21:53
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Ma reggelre meg jött a menstruációm ! Egy teljes hetet késett , szerintem az antibiotikum miatt .
2015. máj. 13. 06:27
 10/11 anonim ***** válasza:
6 os vagyok. Gondoltam, hogy gyógyszer zavart be, most màr nyugi :-)
2015. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!