Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van akkor ha még nem volt...

Mi van akkor ha még nem volt menzeszem, most pedig 3 napja vérzek, de a hasam egyáltalán nem görcsöl vagy fáj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 14:09
 1/8 anonim válasza:
Semmi. Nekem se fájt vagy görcsölt. Már 2 éve megvan és még egyszer sem fájt vagy ilyesmi.
2010. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy örülj neki.:)
2010. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem görcsöl mindenki.

Én pl.sose.

Örülj neki!:)

2010. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem akarlak elszomorítani de nekem az első évben nem fájt, nem görcsölt, most kb. 3 éve van meg és néha úgy fáj hogy haza kell jönnöm a suliból...:S
2010. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14:21 nem tudom hány éves vagy, de menj el nőgyógyászhoz, lehet tudna adni neked fogamzásgátlót, amitől könnyebb lenne a menzeszed
2010. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam hogy nincs semmi baj:)
2010. jún. 4. 13:56
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha nem fáj akkor honnan tudom h mikor jött meg?
2010. jún. 4. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Onnan hogy elkezdesz vérezni.:)

A viccet félretéve: általában a nők többségének kicsit felpuffad a hasa, esetleg a melle is érzékenyebb. De ha neked semmi ilyen nincs, akkor szerencsés vagy. Amikor tudod hogy már meg kéne jönnie, hordj magadnál tiszta bugyit, betétet, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés.

2010. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!