Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ennyire kevés?

Miért ennyire kevés?

Figyelt kérdés

Már napok óta érzem, hogy görcsölget a hasam, aztán tegnap mintha megjött volna, elkezdett nagyon nagyon halványan folyni, de szinte csak a wc papíron vettem észre. Ma reggel beraktam egy tampont, hogy ha "nekikezd rendesen folyni" ahogy normál esetben szokott, akkor ne legyen gáz, de délfelé amikor hazaértem és kiszedtem, alig volt valami maszatolás rajta. Azóta nincs bent semmi, csak egy tisztasági betét, de csak pecsételgetek. Viszont görcsölni meg görcsölök.

Ezt mi okozhatja?

(előzményben annyi történt csak, hogy a héten kezeltem magam gomba miatt canesten krémmel, meg átestem antibiotikummal egy kisebb felfázáson, de ez már többször előfordult, a menzeszemet sosem befolyásolta.. igen, erre a hétre minden nagyon királyul összejött... )

Köszi L20


2015. dec. 17. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!