Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl erős görcsök, és túl...

Túl erős görcsök, és túl kevés vérzés? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem néhány furcsaságot magamon, de most már egyre rosszabb. Jövő hétre kaptam időpontot az orvoshoz, de addig is, hátha valaki tapasztalt hasonlót.

Fogamzásgátlót szedtem fél évig, aztán abbahagytam. Azóta elkezdtem érezni félidőben az ovulációt, ez odáig fajult, hogy az ovulációtól a menstruációig szinte minden nap görcsölgettem kicsit, aztán már csak egy hét volt, amikor semmit nem éreztem, a menstruáció és az ovuláció közötti idő.

Aztán elkezdődött az, hogy megváltozott a menstruációm. Eddig úgy volt, hogy első két nap erős, utána kicsit gyengébb, 4-5. nap alig valami. Most első két nap kevesebb mint lenni szokott, harmadik nap semmi, alig rózsaszín, és akkor 4-5. nap még valamicske.

Most az első napomon vagyok, annyira fáj, hogy alig bírok állni, szinte mint amikor szülni mentem, viszont alig jön vér.

Mitől lehet?


2015. dec. 6. 17:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!