Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete a mellem es a honalja...

Két hete a mellem es a honaljam kozott talaltam egy pici csomonak nevezheto valamit. Konnyen mozdihato, nem faj. Alig lehet eszrevenni, hogy ott van. Csak a menstruacio miatt van? Vagy okozhatja stressz is? Aggodnom kellene? 20 eves lany.

Figyelt kérdés

2015. dec. 12. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatja. Ha menzesz után is ott lesz, mutasd meg dokinak. Ha rosszindulatú, jobb időben elcsípni. Ha csak nyirokcsomó gyulladás, akkor meg utalhat valamire. Nálam pl. torokgyulladás előtt egy nappal szokott hónaljban egy borsónyi megjelenni. Először én is beparáztam.
2015. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, a nyirokcsomó duzzad meg. Főleg menstruáció előtt érzem jobban, illetve megfázáskor. De azért orvossal megnézetném.
2015. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg! Nekem évek óta ugyanilyen van a bal hónaljamon, többször nézték már ultrahanggal, és semmi.


A biztonság kedvéért te is nézesd meg meg, de 99%, hogy nem is kell vele foglalkoznod akkor sem, ha ottmarad. :) (Kivétel, ha nőni kezd, vagy fáj... de ez nem valószínű.)

2015. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pattanás is lehet vagy mirigy begyulladt.Ne nyomkod és 2 hét alatt magától fel is szívodhat.
2015. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!